Streszczenie rozdziałów w 80 dni dookoła świata
Podróżnicy mają w czasie wyprawy wiele przygód.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne.. Angielski dżentelmen, Fileas Fogg, zakłada się pewnego dnia, że w 80 dni objedzie dookoła kulę ziemską.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 308 pkt.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.W 80 dni dookoła świata streszczenie rozdziałów , w których Phileas Fogg zostaje podejrzany o napad na bank i wogle z tymi rzeczami co tam się działo:) Ale nie z filmu :) Mi to potrzebne na jutro;( Plis:) Z góry dziękuję:) Mogłabym dać 20 , ale jak najszybciej to dostanie uznam jako najlepszą:)'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe; REKLAMA.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Olivia16 102 pkt.. Ekscentryk o bardzo uporządkowanym trybie życia.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a to powieść przygodowo-podróżnicza, której nikomu nie trzeba przedstawiać - prawdziwa klasyka literatury dziecięcej i młodzieżowej, kochana także przez dorosłych na całym świecie..

66% "W 80 dni dookoła świata" opracowanie.

arcyhultaj 141 pkt.. 'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe Śmierć pułkownika - streszczenie, plan wydarzeń, cz. Streszczenie głównych wątków eposu "Pan Tadeusz"'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe.. Zdobyte odznaki: 9.. Ukazała się w 1872 roku i od razu zyskała olbrzymią popularność - do tej pory pozostaje najbardziej lubianym i najczęściej ekranizowanym dziełem francuskiego pisarza.. cirrus 123 pkt.. Cinkutszeftotalny 52 pkt.. konktretnie chodzi mi o rozdziały 9-37 i plan wydarzeń.. proszę, pomóżcie mi :) odwdzięczę się jan<--- i dla wszystkich .„W 80 dni dookoła świata" jako przykład powieści podróżniczo-przygodowej „W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a należy do gatunku powieści przygodowej, który przez wiele dziesięcioleci był niezmiennie niezwykle popularny i trafiał do dużej liczby odbiorców, umożliwiając im przeżywanie niesamowitych wydarzeń razem z bohaterami.Potrzebuje plan wydarzeń z powieści ''w 80 dni dookoła świata '' 2014-05-21 15:56:47 Proszę o szczegółowy plan wydarzeń książki '' W 80 dni dookoła świata '' 2010-05-05 16:26:44 Pytanko dla tych którzy czytali lekturę ''W 80 dni dookoła świata '' 2010-04-15 16:35:28Angielski dżentelmen, Fileas Fogg, zakłada się pewnego dnia, że w 80 dni objedzie dookoła kulę ziemską..

82% Juliusz Verne "W 80 dni dookoła świata" - streszczenie.

(6/7) W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe,Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - 80 dni dookoła świata" jako powieść przygodowa Utwór Juliusza Verne „W 80 dni dookoła świata" to powieść przygodowa, a dokładnie powieść przygodowo-podróżnicza.. Najlepsi w tym miesiącu jukek31 2402 pkt.. Zobacz więcej.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.w 80 dni dookoła świata- streszczenie rozdziałów.. i plan wydarzeń.. :)-- -Muzyka w tle: Fretless Kevin MacLeod (incompetech.com) na licenc.82% Streszczenie lektury "W 80 dni dookoła świata" 75% "W 80 dni dookoła świata" Juliusz Verne - streszczenie.. MayaUczySie123 66 pkt.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika.. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.Streszczenie „W 80 dni dookoła świata" to powieść przygodowo-podróżnicza, autorstwa Juliusza Verne'a..

2011-12-07 18:17:41 Dasz szczegółowe streszczenie lektury ,,w 80 dni do okoła świata ,,?

Franceshina 99 pkt .Autor - Juliusz Verne Tytuł - "W 80 dni dookoła świata "Czas i miejsce akcji - 2 X - 21 XII 1872 r., Londyn, szlak podróży dookoła świata Bohaterowie - główny - pan Fogg, drugoplanowi: Jan Passepartout (Obieżyświat), detektyw Fix, pani Auda KRÓTKIE STRESZCZENIE Główny bohater utworu, Fileas Fogg, to najbardziej tajemniczy z członków londyńskiego klubu "Reforma".streszczenie rozdziałów w 80 dni dookoła świata.. Napisz email Punkty rankingowe: 2525.. W ślad za nimi udaje się także przebiegły detektyw Fix, który podejrzewa Fogga o dokonanie kradzieży w Banku Angielskim.„W 80 dni dookoła świata" - bohaterowie, Fileas Fogg - główny bohater powieści, angielski dżentelmen noszący niższy tytuł szlachecki.. jeśli tak, to zrób z niej użytek i pomóż serduchoooooo chodzi mi o dokladne streszczenie rozdziałow, ale nie długie.. Oczytany i znający się na geografii oraz podróżach.Napisz bardzo krótkie streszczenie książki w 80 dni dookoła świata?. Zabiera ze sobą w tę podróż swojego francuskiego lokaja, Jana Passepartont.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.„W 80 dni dookoła świata" - plan wydarzeń, 1..

2011-02-05 16:39:25 Streszczenie lektury 5 klasy ,, w 80 dni do okoła świata " Pliss błagam!

74% Charakterystyka Fileasa Fogga "W osiemdziesiąt dni dookoła świata".W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 13.. Książka przedstawia historię ekscentrycznego angielskiego dżentelmena, który zakłada się z kolegami, że możliwe jest okrążenie kuli ziemskiej w 80 dni.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 12.. Zabiera ze sobą w tę podróż swojego francuskiego lokaja, Jana Passepartont.. ma ktoś może książke ze ściagami, i streszczeniami lektur?. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.W 80 dni dookoła świata plan wydarzeń Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne - strona 15.. Patrycja_123 94 pkt.. W ślad za nimi udaje się także przebiegły detektyw Fix, który podejrzewa Fogga o dokonanie kradzieży w Banku Angielskim.. Przyjęcie nowego lokaja - Jana Obieżyświata przez Anglika Fileasa Fogga.W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne - streszczenieZapraszam do subskrypcji kanału!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt