Felix net nika i gang niewidzialnych ludzi
poleca 82 % .. obmyślenie „zemsty".. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji „AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!felix, net i nika w internetowym sklepie Empik.com.. Skomentuj.. Plan ramowy 1.. ./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Tatry .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Felix Polon - charakterystyka.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Skomentuj.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Mieszka i uczy się w .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Część 1. a) duchy żołnierzy b) człekokształtne roboty c) pracownicy społecznego ratusza 16) Ile lat miał Felix?. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Nika miała.. Później postanowił znaleźć skarb ukryty przez Niemców, aby mieć w posiadaniu księgę profesora Kuszmińskiego, dzięki której udałoby się stworzyć latalerz ze znacznie .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Skomentuj.. Udostępnij.. Zobacz sam!Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Tom 1 - Rafał Kosik , Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwaWitaj na stronie Quizz.pl.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Część 2.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz w Poczekalni..

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Strona główna;POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wbrew jej obawom Felix i Net nie odtrącają jej, ale uznają to za zupełnie normalne.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Gang Niewidzialnych Ludzi występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii Gang Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD.Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania..

...Kup felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi w kategorii Literatura młodzieżowa taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Udało się ich złapać dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. rude włosy.. Nie lubi swojego imienia.Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. chomik8.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Rozdział 2.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Treść.. Polecamy Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępnij.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.. Udaje im się .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianTen quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Niezidentyfikowany obiekt latający Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.. Spotkanie w nowej szkole i .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. poleca 81 % 5219 głosów.. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Rozwiąż test!Felix net i nika Księgarnia - porównanie cen w sklepach internetowych.. Zbadali go i był on świeży.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. a) 19 b) 13 c) 14 d) 9 17) Co Net zawsze nosił w plecaku?Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Filmy.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Część 3.. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Skomentuj.. Szukaj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt