Opis mojego dnia po niemiecku
Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". Do szkoły idę o 7.40.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Potem idę się ubrać i umyć.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi .Opis dnia / Tagesablauf.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Polish Zasadniczo ceny gwałtownie rosną a szemrani politycy doją wtedy zyski z sektora.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. O godzinie 6:45 idę się myć.. 84% Opis dnia w czasie .Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. to make-up - robić makijaż.. get dressed - ubierać się.. Prowadzę również konsultacje biznesowe, o których możesz przeczytać na mojej stronie.. Przeważnie przed 12 idę spać.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Po południu poszłam do domu.. Po zajeciach wracam o domu.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania..

Plan dnia po niemiecku.

Ranek: To, co działo się w tym śnie było niesamowite.. Komentarze (2) piotrek131617.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Proponuję zacząć od tego prostszego kroku (z niemieckiego na polski), a potem przejść właśnie do tego.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Antworten Sie auf diese Einladung mit einem .Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis przyjaciela angielski.nauczycielka - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Potem poszłam do szkoły.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Opis dnia - niemiecki..

(o 14,30 jem obiad)Opis dnia po niemiecku - wzór.

"Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia: to get up - wstawać.. Ma być co robię o jakiej godzinie.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Sądzę, że mój przyjaciel jest przystojnym chłopakiem.niemiecki!. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. 🙂 .Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Obecnie pracuję nad poszerzeniem mojej oferty online.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. O 7:20 ubieram sie .. Poniżej znajdziecie najpopularniejsze sporty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.Opis pokoju po niemiecku..

Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.

Od wielu lat zajmuję się nauczaniem online zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.. Helmut jest moim sąsiadem i znamy się ze sobą od 6 lat.. Ważne jest również to, że chodzimy razem do jednej szkoły oraz że praktycznie każdego dnia możemy się spotykać zaraz po lekcjach.. 6:30 -jem śniadanie.Opis dnia po angielsku: Alex Alex: poranek.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zjadłam obiad.. W domu odpoczywałam.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Np. że wstaje o 7.00.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Opis mojego dnia - Wyzwanie.. Dzięki temu mamy taką minisymulację autentycznej sytuacji: chcemy coś powiedzieć po niemiecku, myślimy o tym po polsku i musimy jakoś dobrać niemieckie słowa, żeby to wyrazić, musimy je sobie przypomnieć i odtworzyć z pamięci.Przykłady użycia - "wtedy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. to go to school - iść do szkoły.Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia..

Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku..

I always have cereal for breakfast.Sporty po niemiecku są dość łatwe do nauczenia, gdyż większość z ich nazw jest bardzo podobna do swojej angielskiej wersji.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Przykładowy opis dnia po niemiecku: Ich heiße Alexander und gehe in die 5. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. to wake up - budzić się.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Mój najlepszy przyjaciel nazywa się Helmut, ma 16 lat i mieszka, tak jak ja, w Warszawie.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Do szkoły wychodze o 7.20..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt