List z lektury felix net i nika
Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Wynalazki Julian Kołodziej Eryk Moloczyk Adrian Niedzielski Bartosz Gzyl Wstęp Na tej prezentacji dowiesz się : 1.O wynalazkach i ich funkcjach.. Milionerzy: Among Us!. Odpowiedz.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Czy nadajesz się na MORSA?Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Czy będziesz singlem w 2021 roku?. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nawiązanie kontaktu z duchami.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Zablokuj Zgło .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika - krzyżówka - Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych LudziLista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Postacie tytułowe Felix Polon.. 4.00 (2 głosy) Rosiczka tygrysia.. chomik8.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka..

Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!

Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Motyw.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Odnalezienie wraku samolotu.. Co się stało z rodzicami Niki?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Edytuj elementy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Wstęp Pełzacz Pełzacz Kto to wynalazł ?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Skomentuj.. Milionerzy: Among Us!. Wizyta Świętego Mikołaja.. Sprawdź swoją wiedzę!. Bei BAUR registrieren und 20% exklusiv für Neukunden + Gratis Versand für 1 Jahr erhalten.1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Kto to PióroTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Test składa się z 12 pytań.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Ferie w Zakopanem.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.Zapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jak miał na imię pies Felixa?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.. Osadź.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. List do prezydenta Warszawy.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us .Podczas nocnej akcji w Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa odwiązali rosiczkę żeby zapolowała na czterdziesto centymetrową muchę.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Udostępnij Udostępnij wg Email13.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. poleca 80 % 4071 głosów.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. Udostępnij.. Czy będziesz singlem w 2021 roku?Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika..

Szalony ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .

Jak miał na nazwisko Net?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Polub.. Net Bielecki - charakterystyka.. Więcej.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Pełzacz to wynalazek Felixa , który służy do wchodzenia w ciężko dostępne miejcsa.. pytanie 1 z 20.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Zmień szablon .9..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt