Napisz z czym kojarzy ci się słowo polska
Przykładowe rozwiązanie: Słowo "podroż" może kojarzyć się z: wakacjami, pokaż więcej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Troje z nich odwiedziło 'Gazetę'.z czym wam sie kojarzy słowo POLSKA-5 słów Zaloguj .. Z czym kojarzy Ci się słowo "miłość"?. Strona 143.. Odpowiedź: „Z budynkiem, księżmi, PiSem, polityką, Rydzykiem, pieniędzmi, pedofilią, .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 143 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Wiadomości z Polski Wiadomości ze świata Kościół .. „Z czym kojarzy ci się KOŚCIÓŁ?".. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 6 Zadanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jakie po prostu są pierwsze skojarzenia, te spontaniczne, kiedy przywołać w umyśle słowo Polska.. Z nadzieją.. Z czym Wam się kojarzy Polska?. Znajdź je tak szybko, jak tylko potrafisz.. śnieg, picie, mycie, pranie, podlewanie, jezioro, strumyk, kropla, deszcz, lód.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. 2011-07-14 15:09:59 Z czym kojarzy ci się słowo " słowo "?.

Z czym kojarzy Ci się słowo "podróż"?

:D Powodzenia!. mi się kojarzy z Warszawą,Krakowem,Sopotem,plażami nad morzem,sportowcami (jak Adam Małysz.. ),Zakopane,pięknymi,wysokimi górami,z polską poezją,z godłem,z hymnem,z flagą,kotletem(hehe),wielkanocą,świętami(1 maja i 11 listopada)Tuski mi się kojarzy z Polską (na żarty),z kominami oraz ze spalinami ze samochodów .Z czym kojarzy ci się słowo kruk?. KaMeRzYsTa Jedyny Polski youtuber ktorego lubie- .. Muszę Jeszce raz napisać łańcuszek 13 razy.. "Słowa są ukryte w siatce liter.. 5209 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Język polski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Z czym kojarzy ci się dzieciństwo Podobne tematy.A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?. Za największą, najciekawszę ilość pomysłów oczywiście nagroda w postaci n a j.'Otwarte ludzi, ładne pani, Jan Paweł II, pyszni grzybi, kolejka na granice'- to m.in. kojarzy się ze słowem 'Polska' uczestnikom Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej.. 2 Zadanie.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Weź udział w tym nietypowym głosowaniu i zagłosuj co kojarzy Ci się z podanymi słowami!. Słowniki 0.. Archiwum / 12.04.2008 Maciej Zaremba, polski emigrant i wybitny publicysta największego szwedzkiego dziennika Dagens Nyheter, otwiera nam oczy, na to, czym jest szwedzkie państwo..

... Z czym kojarzy Ci się zapalona świeca?

4 Zadanie.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. 2012-04-18 17:08:34 Z czym ci sie kojarzy słowo wakacje ?. Szkoła.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Z jakimi zabytkami, artystami, naukowcami, może jakieś stroje ludowe?. 2014-02-11 18:54:57 Czy słowo ''reggae'' kojarzy Ci się GŁÓWNIE z cytatem: "powietrze pachnie jak malinowa mamba?. A jaki związek z .Napisz, z czym kojarzy się słowo ,,Polska".. Wybrana książka: Nowe Słowa na start!. Zaklinaczka.. 😉 .Dzieciństwo to najwspanialsze lata życia Kojarzy mi się ono w dużym stopniu z przedszkolem Mimo że trzeba było wcześnie wstawać szedłem tam z uśmiechem na.. 6 (Podręcznik, Nowa Era) .. Z radością.. Teksty 6.. 2014-11-16 00:34:37 Co rozumiesz przez słowo " polska " ?. 🎓 Powiedz, z czym kojarzy ci się.Każdy z bohaterów będzie kojarzyć mi się z czymś innym, gdyż każdy z nich był inny, jedyny w swoim rodzaju.. tańce.. Z drugą osobą .. Znajdź je tak szybko, jak tylko potrafisz.Z czym kojarzą Ci się te słowa?. 3 Zadanie.. Napisz do nas.. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Dzisiaj środa popielcowa, a więc pierwszy dzień Wielkiego Postu..

2014-08-18 18:53:50Z czym kojarzy się słowo Polska?

Dzieci wiedzą to lepiej Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 10:10 Dla małych rozmówców Kasi Stoparczyk to najpiękniejszy kraj na świecie.. Gdy pytam, z czym nasz kraj jej się kojarzy, mówi, że Polska to duży kraj o dużym potencjale, z dużą liczbą ludności .Z czym kojarzy ci się Polska?. Nie z tym czego mnie uczono albo co zostanie uznane za słuszne i prawidłowe.. Oddaj swój głos i sprawdź, jak zagłosowali inni!. 2012-05-10 17:40:12Z czym Ci się kojarzy słowo "słodka" ?. Skupię się tu na najważniejszych cechach charakteru, wartościach każdego z chłopców.. proszę potrzebuje szybko Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Nie z czym kojarzyć się powinna, z czym wypada aby się kojarzyła.. Napisz do nas.. Korupcja, układy, zlodziejstwo, kłamstwo, zawiść, nienawiść.. I dalej nie chce mi się pisać Udostępnij ten post.Słoweńska socjolog Simona Zavratnik najpierw rzuca ogólniki.. Z bliskością drugiej osoby.. Zadania 0.. I pokazuje, że obok raju pod znakiem trzech koron funkcjonuje też szwedzkie piekiełko.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Z czym kojarzy Ci się Polska ?. 2012-09-01 14:22:59 Z jakim kolorem kojarzy ci sie słowo "landrynka"?. Alek będzie kojarzyć mi się z ciągłym uśmiechem, nawet w czasie swojej śmierci był bardzo pogodny.Słowo kosmos kojarzy mi się z :-Księżycem-Gwiazdami-Planetami-Ciemnością I z grą ,,Pou" bo jest w niej gra co się skacze wysoko do góry i w którymś momencie jest kosmos :D Pozdrawiam :) Odpowiedz na ten komentarzZ czym ci się kojarzy słowo "post" ?.

🎓 Z czym kojarzy Ci się... 5 Indywidualne.

2012-06-28 20:25:48 Z czym kojarzy ci się słowo " Polska " ?. Ankieta wygasła 30 gru 2009, o 12:05.. 🎓 Z czym kojarzy Ci się słowo - Zadanie Na początek : To się czyta!A Tobie z czym kojarzą się podane słowa?. Bitwa pod GrunwaldemSłownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. 1 Zadanie.. Udostępnij.. COKOLWIEK!. 21_The_World 11 miesięcy temu.. Dla.Znajdź słowo - Słowa są ukryte w siatce liter..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt